تیدان 1.5٪ پلاس

 
Sepidan Matin Asia Co.
 

تیدان 1.5٪ پلاس

محصولی از شرکت داروسازی سپیدان متین آسیا

تولید کننده انواع دارو و ضدعفونی کننده های مورد مصرف در صنعت دام و طیور

ترکیبات شیمیایی:
آیوداین 1.5gr/100ml ، گلیسیرین ، آب دیونایز ، مواد سینرژیسم دهنده و پایدار کننده

مکانیسم اثر:
محلول ضد عفونی کننده تیدان 1.5 % یک ضدعفونی کننده قوی و وسیع الطیف با اثر میکروب کشی مناسب برای از بین بردن کلیه میکروارگانیسم های مولد ورم پستان (mastitis) مانند استرپتوکوک ها و استافیلوکوک ها در دام می باشد . همچنین با غشاء محافظی که توسط این محصول ایجاد می شود پستان را بطور کامل از ورود باکتری های گرم مثبت (...,staphylococcus -streptococcus) و گرم منفی (...,E.coli-salmonella) ، ویروس ها ، قارچ ها ، اشکال در حال رشد و اسپور باکتری ها محافظت می کند . این محصول با دارا بودن ترکیبات نرم کننده از خشک شدن و ترک خوردگی نوک پستان دام و التهابات ناشی از آن جلوگیری می نماید.

موارد مصرف:
محلول ضد عفونی کننده تیدان1.5 % حاوی ماده موثره ید و گلیسیرین بوده که برای ضد عفونی نمودن نوک پستان دام (تیت ها) قبل و بعد از شیر دوشی ، همچنین محافظت از تیت ها در برابر ترک خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

مقدار مصرف:
برای تیت دیپ نمودن پستان دام پس از شیردوشی (به روش غوطه ور سازی) با استفاده از تیت کاپ یا فنجانک مخصوص ، محلول را بدون رقیق سازی برداشته ، نوک پستان را در آن غوطه ور ساخته ، بطوری که نوک پستان به طور کامل با محلول ضدعفونی کننده آغشته شود.

توجه:
- توصیه می گردد حداقل تا مدت زمان 20 دقیقه بعد از استفاده از محلول ضدعفونی کننده تیت گارد ، از خوابیدن دام بر روی بستر با اعمال مدیریت صحیح جلوگیری بعمل آید تا لایه فیلمی و محافظ کاملا خشک شود و بتواند از ورود میکروارگانیسم ها به داخل بافت پستان جلوگیری کند.
- محلول بی رنگ یا کم رنگ شده فاقد خاصیت میکروب کشی می باشد.
- هنگام استفاده از طریق اسپری نمودن ، نوک پستان از هر جهت با محلول پوشانده و از محلول تازه استفاده شود.

مزایا:
محلول ضد عفونی کننده تیدان 1.5 % در مقایسه با سایر ضدعفونی کننده های مشابه دارای بیشترین پوشش ، بالاترین میزان اثر بخشی ، بدون چکه و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

تیدان 1.5٪ پلاس

(تیت گارد بدون چکه)

محلول ضد عفونی کننده پستان دام (تیت دیپ)

* * *

گروه دارویی : ضدعفونی کننده
شکل دارویی : محلول
حیوان هدف : دام

 
 
Buy now